Downloads. Mirror Cabinets Brochure | KZMG900WH Specification Sheet
Mirrors
Waterware. Kzoao 900mm White Mirror Cabinet | KZMG900WH
900mm wide x 120mm deep x 700mm high mirror cabinet.