Downloads. Mirror Cabinets Brochure | KZMG1200WH Specification Sheet
Mirrors
Waterware. Kzoao 1200mm White Mirror Cabinet | KZMG1200WH
1200mm wide x 120mm deep x 700mm high mirror cabinet.